KONST / Ramar / Tavelram 5908440
nr 590 8440
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 43x59
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:50:06
400 kr
Tavelram
nr 590 8440
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 43x59
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 13 juli 2009 |